ENJEKSİYON TESİSİ
TEMA KİMYA, kurulduğu 1985 yılında olduğu gibi, her zaman gelişen piyasalara ve sektörün ihtiyaçlarına göre yatırımlar yapmaktadır. 2010 yılının son çeyreğinde, Hadımköy’ de bulunan Enjeksiyon tesisinin startını vermiş olup, 2011 yılının çeşitli dönemlerinde yaptığı altyapı ve teknolojik yatırımlar ile, 5.000 metrekarede kurulu Enjeksiyon hattında bulunan 120 tondan 550 tona kadar mevcut enjeksiyon makinaları ile mutfak, otomotiv, elektrik ve beyaz eşya sektörlerinde kaliteli ve hatasız hizmet anlayışını benimsemiştir.

Pazardaki yoğun rekabet nedeni ile müşteri tatmini ancak teknolojik gelişme ile sağlanmaktadır. Bu nedenle sektörde yoğun Ar-Ge ve sürekli gelişme esastır. Kalıphanemiz ve enjeksiyon hattımız, laboratuarımızla orantılı olarak gerçekleştirdiği çalışmalarda, niteliği, malzeme yapısı, prosesi, teknolojisi farklı ürünleri, ortak kalite yönetimi ve verimlilik anlayışı ile üretmektedir..

Enjeksiyon Tesisindeki süreç, tasarım ile başlayıp, kalıp üretimi, malzeme seçimi ve testlerin ardından, müştgerilerimize Avrupa standartlarında ve terminlere uygun zamanlarda ürün teslimi ile sonlanmaktadır. Ağırlaşan günümüz koşullarında depomuzda sürekli olarak bulundurduğumuz stoklarımız ile, müşterilerimizin ihtiyaçları anında karşılamakta ve en uygun koşullarda temin edilmektedir.

Plastik ve Bakalit yardımcı malzeme imalatı alanında faaliyet gösteren şirketimiz 2011 yılında gerçekleştirdiği yatırımlar ile sektörün tüm taleplerini titizlikle takip etmiş ,kısa sürede katma değer yaratmış, müşterilerimizin taleplerini memnuniyete, ticaretimizi vazgeçilmezliğe dönüştürmüştür.
Tema Kimya © 2011 Tüm Hakları Saklıdır.
Kullanılan tüm içerik ve görsellerin kullanım hakları Tema Kimya' ya aittir.